ASC Su Ürünleri İnşaat A.Ş.

Balık Sağlığı ve Beslenmesi alanlarında 2008 yılından bu yana faaliyet gösteren ASC A.Ş., ülkemiz su ürünleri sektörünün gelişimine ürünleri ve servisleri ile katkıda bulunmaktadır. ASC A.Ş.; su ürünleri sektörüne entegre sağlık koruma ve kontrol sistemleri sunmaktadır.

Hedefi; üretimin tüm aşamalarına özel olarak geliştirilmiş etkili, ekonomik, çevreye zararsız hastalık kontrol sistemlerini ve beslenme stratejileri geliştirerek karlı bir yetiştiriciliğe yardımcı olmaktır. ASC A.Ş.’nin uyguladığı Total Koruma Stratejisi; balık hastalıklarına karşı etkili koruma, hastalıkların tedavisi, çiftliğe özel yaklaşımlar, stresin minimize edilmesi ve tüm bu aşamalarda çiftliğin normal operasyonlarının devamını içerir.

Toprak Havuzlarda çipura-levrek ve alternatif tür deniz balıkları yetiştiriciliği de yapmakta olan ASC A.Ş. ’nin güçlü teknik servisi, yem ve yem katkıları konusunda uzman uluslararası firmaların ürünleriyle, sürdürülebilir balık sağılığı yönetimi ve karlı üretimler için Total Koruma Stratejisi’ni her bir çiftliğe özel hale getirmektedir.